Не сприймаємо таку пропозицію взагалі, - Вітренко про обнулення претензій з "Газпромом"


"Нафтогаз Україна" готовий розглянути різні варіанти того, як "Газпром" буде виконувати рішення Стокгольского арбітражу, проте не збирається обнуляти претензії в суді.

Про це заявив виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко в інтерв’ю "Укрінформу". Об этом сообщает lg-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми не сприймаємо таку пропозицію взагалі. Ми говоримо, що ми конструктивно налаштовані, можемо розглянути різні варіанти того, як вони виконують рішення арбітражу. Але просто про нього забути — не можемо. Те ж стосується, наприклад, нового арбітражу. Тобто, ми вказуємо на порушення контракту з боку "Газпрому". Якщо вони нам конструктивно покажуть, як вони готові ці порушення ліквідувати, або якось компенсувати нам відповідні втрати від цих порушень, то ми готові це розглянути", — зазначив Вітренко.

При цьому виконавчий директор зазначив, що це рішення повинно бути вигідно для України.

"Може бути і пакетне рішення. Але воно все одно повинно бути вигідно для України і відповідати всім європейським нормам. І навіть в цьому пакетному рішенні кожне з окремих дій теж повинно мати певне значення з точки зору здорового глузду. Тобто пакетне рішення не означає, що з трьох або чотирьох складових цього пакета — всі невигідні для України, і ми чомусь повинні на це погодитися. Так не буває", — заявив Вітренко.

Також він додав, що кожна складова пакетного рішення має бути вигідна для обох сторін.

"В принципі, з точки зору європейських правил, краще, коли кожна зі складових цього пакетного рішення, тобто кожен контракт, збалансований сам по собі і вигідний для обох сторін. Навіщо робити так, щоб якийсь контракт був невигідний для однієї сторони? Всі контракти мають бути вигідними для всіх сторін, відповідати європейським правилам — і тоді пакетні рішення будуть вигідними для всіх", — зазначив Вітренко.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/ne_spryymayemo_taku_propozyciyu_vzagali_vitrenko_pro_obnulennya_pretenziy_z_quotgazpromomquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя