"Слуга народу" пропонує звільнити від ЄСВ українців до 27 років


У Раді зареєстрували законопроэкт №2250, яким пропонується звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради. Об этом сообщает agronmc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Законопроєкт зареєстрував представник фракції "Слуга народу" Олексій Кучер.

За таких осіб єдиний внесок сплачується за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Подібний підхід вже був застосований у світовій практиці, зазначається у пояснювальній записці.

"В Польщі для вирішення проблеми з виїздом поляків на роботу в більш успішних країн був скасований податок на доходи фізичних осіб для працівників, яким не виповнилося 26 років. Міжнародні експерти позитивно оцінили такий крок польських властей", — заявив Кучер.

При цьому він зазначив, що в Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується ця пільга.

"У Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга. У той же час, в українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для одержання податкових пільг призведе тільки до залишенню в тіні справжніх розмірів доходу населення ", — додав він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/10/quotsluga_naroduquot_proponuye_zvilnyty_vid_yesv_ukrayinciv_do_27_rokiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя