На Волині зареєстрували статути двох релігійних громад, що перейшли до ПЦУ


Громади, які перейшли до Православної церкви України, зареєстрували у Луцькому та Горохівському районах. В Іваничівському районі релігійній громаді передали в безоплатне користування храм-пам’ятку архітектури.

Про реєстрацію статутів релігійних громад у новій редакції йдеться у розпорядженнях тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА.

Так, зміни до статуту релігійної громади «Свято-Борисо-Глібська релігійна громада Української православної церкви с. Романів Луцького району Волинської області» у новій редакції за новою назвою релігійна організація «Релігійна громада князів страстотерпців Бориса і Гліба Православної церкви України села Романів Луцького району Волинської області» зареєстрували відповідно до розпорядження від 27 червня.

Зміни до статуту «Свято-Покровської громади Української православної церкви» в новій редакції за новою назвою релігійна організація «Свято-Покровська релігійна громада Православної церкви України села Широке Горохівського району Волинської області» зареєстрували відповідно до розпорядження від 1 липня.

Окрім того, передали у постійне безоплатне користування для релігійних потреб Свято-Миколаївській релігійній громаді Української православної церкви (Православної церкви України) села Мишів Іваничівського району культову споруду пам’ятку архітектури місцевого значення села Мишів Іваничівського району (охоронний № 147-м).

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-zareyestruvaly-statuty-dvokh-relihiynykh-hromad-shcho-pereyshly-d/” Об этом сообщает buchachnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя